Skip to main content

HiPP ORGANİK COMBIOTIC® Devam Formülleri İçin Yeni Reçete

Sevgili Ebeveynler,

Sizin için bazı haberlerimiz var: Mayıs 2020'den itibaren HiPP formüllerimizde güncel değişiklikler mevcut olacak. Ebeveyn olarak, HiPP formüllerimizde hangi değişikliklerin yapılacağını ve bu değişiklikleri neden yaptığımızı bilmek istersiniz diye düşündük. Bununla ilgili tüm önemli bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

Ayrıca, sorularınızı yanıtlamak için bizzat hazırız.

Neden yeni reçeteler var?

İçeriğimizi güncellememizin nedeni, devam formülleri hakkında formüllerin bileşimini düzenleyen ve standartlaştıran yeni bir Avrupa Direktifi olması.

Yeni formüller, güncel Yönetmelik ve araştırmalara göre elde edilen en son bilimsel bulgularla bağlantılıdır. Bu, formüllerin bebeklerin özel ihtiyaçlarına daha yakın olacak şekilde tasarlandığı anlamına gelir.

Denenmiş ve test edilmiş beslenme konseptlerimiz, ham maddelerimizin yüksek organik kalitesi ve her zaman güvenebileceğiniz titiz güvenlik standartları ile birlikte değişmeden HiPP formüllerinde kalacaktır.

Mayıs ayından itibaren yeni HiPP formüllerimiz sizlerle buluşacaktır.

DEVAM FORMÜLLERİ

Bir bakışta en önemli bilgiler

Hangi ürünler değişecek?

Yeni formül nasıl farklı olacak?

Bu bebeğim için ne anlama geliyor?

Yeni formülü hazırlarken akılda tutulması gereken önemli bir bilgi var mı?

Önceden satın aldığım formülü kullanabilir miyim?

Yeni formül mağazalarda ne zaman sunulacak?

Hangi devam formülleri değişecek?

HiPP ORGANİK 2

Yeni formül nasıl farklı olacak? 

Bir omega-3 yağ asidi olan DHA'nın eklenmesi, beyin ve sinir dokusu gelişiminin yanı sıra bebeklerin görsel gelişimini de destekler.

DHA nedir?

Dokosaheksaenoik asit anlamına gelen DHA, uzun zincirli çoklu doymamış bir omega-3 yağ asididir.

DHA neden önemlidir?

Omega-3 yağ asitleri beyin ve sinir dokusu gelişiminin yanı sıra bebeklerin görsel zekasının gelişimine de katkıda bulunur. Omega-3 yağ asitleri anne sütünde doğal olarak bulunur. Sütten kesilme yaşından itibaren bebekler DHA'yı katı gıdalardan alır, örn. balıklardan. Tüm çocuklarda bu çok önemli besinin yeterli alımını sağlamak için gelecekte DHA kullanımı devam formüllerinde yasal bir gereklilik olacaktır. Tüm HiPP devam formülünde DHA bulunur.

Bazı vitamin ve minerallerin içeriği değişecektir

Minimum ve maksimum besin değeri miktarı, bebeklerin beslenme ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için en son bilimsel bulgulara göre ayarlanacaktır.

HiPP Organik Combiotic® Devam Sütü

HiPP Organik Devam Sütü

HiPP Organik Combiotic® Çocuk Devam Sütü