Organik Kalite ne anlama geliyor?

HiPP Organik Mührü özellikle sıkı kuralları göstermektedir

Hiç anne sütü alamayan veya kısmen alan bebeklerin anne sütü model alınarak hazırlanmış bir seçkin formüle ihtiyaçları vardır. Bebeğin metabolizması çok hassastır. Bu yüzden formülün içeriği kanun tarafından net bir şekilde belirlenmiştir.  Temel olarak kalsiyum ve kaliteli protein sağlayan inek sütü kullanılmıştır. HiPP için mümkün olan en doğal ürünlerin kullanılması önemlidir ve organik süt formülümüz için temel ürün olarak sıkı kontrol edilen organik süt kullanılmaktadır.

40 yıldan daha uzun sürelik tecrübe

HiPP organik süt formülü 40 yıldan uzun süredir elde edilmiş en güncel bilimsel bilgilere dayanılarak bebek formülü uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Organik ürünleri kullanarak bebek süt formülünün üretilmesinde hammaddelerin seçiminde kanuni gerekliliklerin de üzerinde yer almaktayız.

Organik ham ürün işlemedeki tecrübemiz, en iyi organik kaliteyi garanti etmektedir. Her üretim sürecinde yapılan 600'den fazla kontrol bebeğiniz için en yüksek güvenlik anlamına gelmektedir.

HiPP Organik Mühür

HiPP Organik Mührü, Claus Hipp'in kişisel olarak taahhüt verdiği özel organik kaliteyi temsil etmektedir. En yüksek kaliteyi garanti etmekte ve AB organik gerekliliklerinin üzerine çıkmaktadır. Buna ek olarak ham ürün tercihimizle süt formülünün üretimi için kanun tarafından belirlenen sıkı gerekliliklerin de üzerindeyiz.