Cilt bakım ürünlerini neden HiPP’ten tercih etmelisiniz?

İlk günden itibaren bebekler sevgimiz ve ilgimize gereksinim duyarlar. Nesillerdir, beslenme ve  bebek cilt bakımı alanlarındaki sorumluluğumuzu ciddi bir şekilde ve gönülden üstleniyoruz.

Nesillerdir en hassas tüketicilerin, yani bebekler ve yürümeye yeni başlayan çocukların özel ihtiyaçlarıyla ilgileniyoruz. Bunu yaparken ebeler ve pediatristler ile sürekli olarak tecrübe paylaşımında bulunuyoruz.

Bebeğinizin cildi, yetişkinden  beş kat daha ince olduğu için özellikle hassas bakıma gereksinim duyar. Bu yüzden istenmeyen maddeleri içermeyen ve özellikle hassas olan bebek cilt bakım ürünlerini sizlere sunuyoruz.

Bu ürünler o kadar hassastır ki onlara ‘Babysanft’ (bebek yumuşaklığı) adını verdik. Ve bizden beklediğiniz üzere tüm ürünleri iyice test ettik. 

HiPP; kaliteyi, sağlıklı ve güvenli ürünleri desteklemektedir ve doğanın sunabildiği en iyi hammaddeleri kullanmaktadır. Ayrıca bebek cilt bakım ürünlerimiz içerisinde bu gereksinimleri karşılayan harika ürünlerimiz vardır ve bu nedenle ailelerin bebek cilt bakım ürünlerimize güveneceğine inanıyoruz.