Sürdürülebilir ürünler çocuklarımızın geleceğini garanti ediyor

Sürdürülebilir ürünler çocuklarımızın geleceğini garanti ediyor

Doğayla uyum içerisinde sağlıklı besinler

" Yaşam için yemek" yapıyoruz. HiPP uluslararası bir bebek maması üreticisidir. Buna göre, sağlıklı, yüksek kaliteli bebek mamalarının ekolojik üretimi için özel bir sorumluluk sahibidir. Giderek daha fazla sayıda tüketici gıdalarının nasıl üretildiğini ve nereden geldiğini öğrenmek istiyor. Sürdürülebilir beslenme ve sürdürülebilir tüketim gün geçtikçe daha fazla önem kazanıyor.

Sürdürülebilir ürünler çocuklarımızın geleceğini garanti ediyor

HiPP Organik Mührü

64 yıldan uzun bir süredir HiPP doğal döngülere saygı duyan, çevreyi koruyan ve sürdürülebilirlik ile karakterize edilen organik tarım ile uğraşmaktadır. Bu, HiPP Organik Mührü ve Stefan Hipp ismi tarafından garanti edilmektedir. Yüksek kalite kriterimiz ile yasal gerekliliklerin ötesine geçtik ve kendimize AB organik gıda mühründen daha yüksek hedefler belirledik. Bu nedenle her HiPP kavanozunun içeriği 260'tan fazla kontrole tabi tutulmaktadır. HiPP laboratuvarı Avrupa'da kendi türünün önde gelen kurumlarından birisidir.

Karbon ayak izi

Gıda sektöründeki ilk Alman şirketlerinden biri olarak HiPP, bir örnek teşkil etmesi amacıyla bir ürünle alaklı karbon ayak izini hesaplamıştır. Gelecekte, tüketicilerin bir HiPP ürününün üretimi için ne kadar CO2 ürettiğimiz sorusuna yanıt verebilmek için tüm ürünlerimizin ilgili eko-denge verilerini hazırlamak istiyoruz.

Sürdürülebilir teslimat ve değer yaratma zincirleri

HiPP üreticileri ile yakın işbirliği içerisindedir: tedarikçilerimiz ve ortaklarımız da sürdürülebilir bir şekilde davranırsa işte o zaman hedeflerimize ulaşabiliriz. Bu nedenle bir tüzük ve sözleşmelerimizin bir etik kodu mevcuttur. Tedarik zincirindeki ortaklarımız ile birlikte yalnızca üstün kaliteyi üretmek için değil aynı zamanda ekolojik, sosyal ve ekonomik standartları oluşturmak için çalışıyoruz. HiPP, güvene dayalı sürekli, uzun soluklu iş ilişkilerinin kurulmasına özel önem vermektedir.