Skip to main content

Yaşasın, HiPP 125 yaşında!

Ve bunu sizinle birlikte kutlamak istiyoruz. Önde gelen bir bebek maması üreticisi olarak aile şirketimizin gelecek nesillere karşı özel bir sorumluluğu var. Bu nedenle sürdürülebilir hareket etme konusunda her zaman çok istekli olduk. İlk HiPP ürünü olan J. Hipp's Rusk Flour for Children'ın piyasaya sürülmesinin üzerinden 125 yıl geçti.

"Büyük büyükbabamın, büyükbabamın ve babamın diğer aile üyeleriyle birlikte başlattığı pek çok uygulama bugün bile günlük iş rutinimizde ve ürün yelpazemizde görülebilir ve fark edilebilir. Genç tüketicilerimizin refahını düşünerek entegre eden yüksek kalite standartları nesiller boyunca değişmeden kaldı: hayattaki en değerli varlığımız için üstün kalite."

125 yıldır...

Qualität garantiert!

Beste Qualität hat für uns höchste Priorität – für das Wertvollste im Leben.

"Sürdürülebilir tarım uygulamaları topraklarımızın sağlığını korur ve böylece çocuklarımızın ve torunlarımızın da bu eşsiz kaynağı kullanabilmelerini garanti altına alır."

Nesiller için organiğin ötesini düşünmek

Sürdürülebilirlik, bir gün ulaşacağımız ve kutlayacağımız bir kilometre taşı değildir. Sürdürülebilirlik, sürekli incelemek ve gözden geçirmek demektir. Sürdürülebilirlik, zorluklarla ve sürprizlerle dolu bir yoldur. Sürdürülebilirlik nesiller boyu sürecek bir görevdir. Uzun zaman önce bu yola çıktık ve daha da ileriye gidiyoruz.

Ursprung einer großen Idee

Joseph Hipp stellt in der eigenen Konditorei in Pfaffenhofen an der Ilm Babynahrung aus Zwiebackmehl her und verkauft es im eigenen Laden.


HiPP 125 yaşında!

Aşağıdaki soruları yanıtlayın ve kazanın!

Write a short description of the contest/prizes here.

We wish you good luck!


HiPP kavanozunun tarihçesi